Anasayfa Hakkımızda Haberler Referanslar Bize Yazın İletişim
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

22 Yıllık Servis işletmeciliğinin vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile geçen uzun yılların sonunda çok deneyimli arkadaşlarımızla beraber GÜNEY ŞAHİNBEY TURİZM taşımacılık adı altında birliktelik kurup;

2011 yılında Gaziantep Şehitkamilde kurulan firmamız, hizmetlerini yaratıcı bir kadro ile gerçekleştiren, son model lüks araçlarımızla en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan müşterilerimizin haklarını gözetmeyi ve dinamizmi ilke edinerek yüksek kapasiteli bilgi işlem desteği, yüz araçlık filosu ile turizm sektöründe ve özel okul taşımacılığında Güney Şahinbey Tur olarak kendimizi sürekli yenilemeyi ilke edinerek hızlı ve riskli büyümek yerine uzun yıllar onurlu bir şekilde faaliyet göstermek ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için emin adımlarla Gaziantep'te büyümeyi hedefledik.

Firmamız taşımacılığın yani sıra Zümra Turizm adı altında turizm faaliyetlerinde de hizmet vermektedir. Yurt içi ve Yurt dışı uçak biletlerinde,turlarda en uygun fiyat ve en iyi hizmeti hedefleyerek çalışmalarını genişletmektedir.

Gaziantep'in en güvenilir firması olma yolunda emin adımlarla ilertlemekteyiz.

Kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel ekibimiz ile birlikte sınırsız araç filomuz ile çalışmalarımızı güvenilir ve doğru şekilde sizlere hizmete dönüştürmeye devam etmekteyiz.

Personelimizi iyi sürüş tekniğine sahip, davranışlarında dürüst, güler yüzlü ve saygılı, acil durumlarda ilk yardım kurallarına hakim ve disiplinli bir eğitimden geçmiş bir halde sizlere hizmet vermek üzere güvenilir bir şekilde karşınıza çıkarlar.

YOLUNUZ BİZİMLE DAİMA AÇIK...

GÜNEY ŞAHİNBEY TUR